ali3ey
Last Live 6 months ago
Followers · 11
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Selamlar! Ben Ali, namıdiğer neON 16 yaşındayım. Dizi-film izlemekten,şarkı dinlemekten ve video izlemekten çok keyif alıyorum.. Boş zamanlarımda ayran yapıyorum ve üstüne nane atıyorum.

Yayınlarımda kamera olmuyor malesef çünkü kameram yok. Yayınlarda genellikle roleplay oyunları oynamaktayım.. Boş yapmayı seviyorum.

Yayın açma amacım popüler olmak falan değil.Tek istediğim arkadaş ortamı yaratmak.Ayrıca oynadığım oyunlarda azda olsa chat sayesinde bilgi kazanmak !!

İletişim: alitosun4884@gmail.com
𝐊𝐮𝐫𝐚𝐥𝐥𝐚𝐫


𝐒𝐩𝐚𝐦 / 𝐟𝐥𝐨𝐨𝐝 𝐲𝐚𝐩𝐦𝐚𝐤 𝐲𝐚𝐬𝐚𝐤𝐭ı𝐫!

𝐒𝐨𝐡𝐛𝐞𝐭 𝐞𝐝𝐞𝐫𝐤𝐞𝐧 𝐬ö𝐳 𝐤𝐞𝐬𝐦𝐞𝐦𝐞𝐲𝐞, 𝐫𝐚𝐡𝐚𝐭𝐬ı𝐳 𝐞𝐝𝐢𝐜𝐢 𝐬𝐞𝐬𝐥𝐞𝐫 çı𝐤𝐚𝐫𝐭𝐦𝐚𝐦𝐚𝐲𝐚 𝐯𝐞 𝐨𝐝𝐚𝐥𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐠𝐞𝐫𝐞𝐤𝐬𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐫𝐨𝐟𝐨𝐧 𝐤𝐮𝐥𝐥𝐚𝐧𝐦𝐚𝐦𝐚𝐲𝐚 ö𝐳𝐞𝐧 𝐠ö𝐬𝐭𝐞𝐫𝐢𝐧𝐢𝐳.

𝐏𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐨𝐥𝐝𝐮ğ𝐮𝐧𝐝𝐚 𝐥ü𝐭𝐟𝐞𝐧 𝐤𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦ü𝐝𝐚𝐡𝐚𝐥𝐞𝐝𝐞 𝐛𝐮𝐥𝐮𝐧𝐦𝐚𝐲ı𝐧ı𝐳. 𝐃𝐞𝐫𝐡𝐚𝐥 𝐛𝐢𝐫 𝐲𝐞𝐭𝐤𝐢𝐥𝐢𝐲𝐞 𝐛𝐢𝐥𝐝𝐢𝐫𝐢𝐧𝐢𝐳!

𝐊ü𝐟ü𝐫, 𝐥𝐢𝐧𝐤 𝐩𝐚𝐲𝐥𝐚şı𝐦ı, 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦 (𝐝𝐢𝐫𝐞𝐤𝐭 𝐦𝐞𝐬𝐚𝐣/𝐠𝐞𝐧𝐞𝐥), 𝐛ü𝐲ü𝐤 𝐡𝐚𝐫𝐟𝐥𝐞𝐫𝐥𝐞 𝐲𝐚𝐳𝐦𝐚𝐤, ı𝐫𝐤çı𝐥ı𝐤, 𝐝𝐢𝐧, 𝐬𝐩𝐚𝐦, 𝐟𝐥𝐨𝐨𝐝, 𝐭𝐫𝐨𝐥𝐥, 𝐬𝐢𝐲𝐚𝐬𝐞𝐭 𝐯𝐞 𝟑. ş𝐚𝐡ı𝐬 𝐡𝐚𝐤𝐤ı𝐧𝐝𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐮ş𝐦𝐚𝐤 𝐠𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐬𝐨𝐡𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐞𝐬𝐢𝐧𝐥𝐢𝐤𝐥𝐞 𝐲𝐚𝐬𝐚𝐤𝐭ı𝐫!

𝐒𝐚𝐲𝐠ı𝐬ı𝐳𝐜𝐚, 𝐤𝐚𝐯𝐠𝐚 çı𝐤𝐚𝐫ı𝐜ı 𝐯𝐞𝐲𝐚 𝐨𝐫𝐭𝐚𝐦 𝐠𝐞𝐫𝐢𝐜𝐢 𝐜ü𝐦𝐥𝐞𝐥𝐞𝐫 𝐤𝐮𝐫𝐦𝐚𝐤 𝐯𝐞 𝐬ö𝐳𝐥𝐞𝐫 𝐬ö𝐲𝐥𝐞𝐦𝐞𝐤 𝐘𝐀𝐒𝐀𝐊𝐓𝐈𝐑!

𝐇𝐄𝐒𝐀𝐏 - 𝐒𝐊İ𝐍 𝐓İ𝐂𝐀𝐑𝐄𝐓İ 𝐘𝐀𝐏𝐌𝐀𝐊 𝐘𝐀𝐒𝐀𝐊𝐓𝐈𝐑.
PC özelliklerine gelecek olursak:

► Monitor: ASUS 144hz

► Anakart: ASUS PRIME Z390

► İşlemci: INTEL Core i5-9600K

► Ekran Kartı: GeForce GTX 1660TI

► RAM: GSKILL RipjawsV 16GB 3200MHz DDR4

► SSD: Samsung SSD 970 Evo Plus 250GB

► Mouse: Razer Abyssus V2

► Mouse Pad: Addison Rampage 300269

► Kulaklık: Logitech G 432

► Klavye: Razer Blackwidow Elite

►Sandalye: xDrive 15'li Serisi
Günlük vazgeçilmezimiz olan sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi instagram adresimin linkine fotoğrafa tıklayarak gidebilirsiniz. Takip ederseniz beni mutlu edersiniz.
İstediğiniz Saatte discord adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. Oyunlarda vs. Daha bir çok etkinlikte discord üzerinden iletişim kuruyoruz. Discord : neON#5771
Discord haricinde reklam sponsorluk ve mail gerektiren durumlarda iletişime geçeceğiniz bir e posta olarak : alitosun4884@gmail.com ' adresinden bana ulaşabilirsiniz.