ayarsizKafkef
Followers · 9
Last Live 10 days ago
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
İsmim Serhat 24 Yaşındayım İlk yayıncılık deneyimim Değil Sıfırdan Bİr Giriş Yapmak İstedim Yeni Yayıncılık Hayatımı Dlive'da devam edeceğim. Genelde Oynadığım Oyunlar Wow-Cs-League Of Legends- Arada bir pubg ve bir çok FPS-RPG Oyunlarına ilgim var oyun ayırt etmem aga bulduğumu oynarım :)
Wow-1
Malfurion Stormrage, Azeroth'daki ilk ölümlü Druid olarak tanınınr. Night Elf ırkına mensup olan Malfurion Warcraft dünyasının önemli yetenek sınıflarından olan Druidizm'i bir yarı tandır olan Cenarius'tan öğrenmiştir. Malfurion'un önderliğinde Night Elfler efsanevi War of Ancients'ta Burning Legion'ın Azeroth'a ilk istilasını başarılı bir şekilde savuşturmuştur.

Malfurion hepimizin çok iyi tanıdığı Illıdian Stormrage'in ikiz kardeşidir. Bunun yanı sıra Elune'nin üstat rahibesi Tyrande Wisperwind'in çok sevgili eşidir. Kraliçe Azshra ve onun soyluluk kastının çöküşünden beri Malfurion ve Tyrande Night Elf ırkının en yüksek liderleri olarak hayatlarına devam etmektedirler.
Wow-2
İlk Orc Warlock olan Gul'dan eski Orc Shamanlardan ve Orc birliğinin kurucularından biridir. Daha sonra şamanizmi ve onun öğretilerini terkedecek, hocası Ner'Zhul'a kişisel çıkarları ve güç için ihanet edecektir. "Büyük Hain" olarak tanınan Gul'dan, Grommash'ın Mannoroth'un kanını içmesi ve Orc ırkının lanete uğramasında en fazla sorumluluk sahibi olan kişidir. Burning Legion'un lideri Kil'jaeden tarafından eğitilmiştir. Gölge Konseyi'nin kurucusu ve lideri olmuştur. Gul'dan'ın ünvanlarından bir diğeri de Rüya Yokedicisi'dir.
Buraya bir İncoming Atıcam Çünkü Yakında Pc Değiştiriyorum.
-Küfür YASAK
-SPAM YASAK
-SİYASET YASAK
-Chatteki 'Kadın' Arkadaşlarımızı Rahatsız Etmek , YASAK Saygılı olun gezegenin adamı olun biraz.
-GORA REPLİĞİ GÖNDERMEK Zorunlu yeni gelen takipçiler eğer gora biliyorlarsa replikle giriş yapmaları önerilir bu şahsen hoşuma gider bilmeyenlerin canı sağolsun.