dy1ng
Followers · 38
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
MORUK SEN KİMSİN?
Şeref "dy1ng" Emre AKTUĞ

Merhaba arkadaşlar adım Şeref, yaşım 22, Amasra / Bartınlıyım. Bilgisayarla 2.5-3 yaşlarımda tanıştım ve o zamandan bu yana oyunlarla pek bir haşır neşirim. Trabzon Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Özellikle FPS, MMORPG ve MOBA oyunlarını oynamaktan zevk alıyorum fakat bunun haricinde Single-Player / Co-op (Skyrim, CoD, BF vb.) oyunların da suyuna ekmek banarım. Oldukça competetive (rekabetçi) bir oyun karakterim var, yeni başladığım oyunlara bile çok hızlı adapte olup mekaniklerini kısa zamanda kavrayabilirim. Bu konuda kendime güveniyorum.

8 yaşımdan beri sürekli olarak Counter-Strike oynuyorum. 7-8 senelik DotA (Warcraft 3) ve yine 6 senelik bir LoL geçmişim var (her ne kadar şu an sürekli olarak devam ediyor olmasam da...).

Yayınlarımda genellikle CS:GO MM | FaceIt, Apex Legends ve arada bir de olsa LoL görüyor olacaksınız. İzlerken oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum zira kafası kırık ve rage atmaya oldukça müsait bir arkadaş çevrem var. Umarım memnun kalırsınız.
(DIPNOT: Nadiren de olsa farklı oyunları oynamayı düşünebilirim.)
KURALLAR
Kurallar oldukça basit ve standart, ayriyeten uzun uzun yazmama gerek yok diye düşünüyorum. Efendi olana kapımız sonuna kadar açık. El kol yapmayın adamı hasta etmeyin.

Ve hayır abicim, Zula veya PUBG oynamayacağım.
BAĞIŞ
Buradan bana destek verebilirsiniz!