everythingcancome
Followers · 12
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
ÖZET ANACIM
Merhabalar ! Ben Can İlhan, kısaca K3N (ken). 22 yaşındayım; Okuyorum, çalışıyorum, oynuyorum, çalıyorum hatta söylüyorum bile ! Kafa dengi olduğum insan çoktur, öyle derler yani. Yayınlarda sıklıkla oyun, çalgı çengi ve muhabbete rastlayabilirsiniz. İyi seyirler bari ne diyelim :)

İÇERİK
Necidir kısmında da özetini geçtiğim gibi oyun oynamayı severim, genel olarak CS:GO, PUBG gibi çok oyunculu ve rekabet zevki yüksek oyunları tercih ederim.Buna ek olarak MMORPG 2-3 boyutlu fark etmiyor, ekranda her şey gözümün gördüğü kadar mantığıyla aklımın aldığı her oyunu oynarım.Sponsorum olan www.dwar.gen.tr adresli Efsane adıyla da bilebileceğiniz karakter geliştirme oyununu eğlence - eğitim amaçlı da göstereceğim sizlere. Yayınlarda sıklıkla görebilirsiniz. (Bazı oyunlarda biraz kolsuzumdur kusuruma bakmayın :)
Bu yaşıma kadar müzikle çok uğraştım ve hayatımın çoğu yerinde her zaman yer verdim müziğe. Bu giriştiğim yayıncılık işinde de yalnız bırakacak değilim, sık sık arkadaş ortamıyla toplanıp sohbet&muhabbet eşliğinde müzik yaptığımıza şahit olabilirsiniz, biraz kulaklarınızın pasının silinmesi sizin de hakkınız :)

DISCORD
Dıscord kanalımıza sohbet/muhabbet için uğrayabilir, yatılı misafirimiz olabilirsiniz! oyun için ekip arkadaşları arayanları da alıyoruz !
https://discordapp.com/invite/kbNWjfZ

CHAT KURALLARI
*Önce adam olacaksınız,her şeyin başı sağlık değil, ADAMLIKTIR.
*Burası sanal alem, rahat takılacaksınız tabii ama arkadaş kardeş ve minimum aile değerlerine sayan sövenler SİZ GELMEYİN.
*Reklam yasaktır, haricinde reklam bile olmasa flooda hoşgörü göstermiyoruz. Herkesin klavyesi var, herkes flood atsa ne olur bu köyün hali.
*Kurallar çok esnektir, iki üç yapacağınız şey var. uyguladığınız takdirde keyifli yayınlar geçirebiliriz, iyi chatler!

DESTEK - DONATE
Beni desteklemek (DONATE) için https://www.bynogame.com/destekle/everythingcancome tıklayabilirsiniz. Desteklerin nereye gideceğini de söyleyeyim, şimdilik yeni bir bilgisayar ve ekipmanlar (yayın kalitesini arttırmak amacıyla, belki biraz kolsuzluğum da ortadan kalkar :)) ardından da işte öğrenciyiz, kime lazım olmuyor ki.SİSTEM
İ7 4770K
R7 370 NİTRO 4GB Ekran Kartı
H81M P33 T
8 GB 1600 MHZ RAM GSKILL
120 GB ForceLee SSD
500w Supply
**
BenQ Zowie XL2411 1ms 144hz
Trust GXT 890 Cada Red Switch
HYPERX Cloud Stinger
Logitech G300s
A4 Tech PK-910H 1080P Full HD