mobilerite
Last Live 1 month ago
Followers · 41
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Merhaba arkadaşlar.
İsmim YUŞA 24 yaşındayım SİVAS lıyım. UŞAK ilinde işim nedeni ile ikamet ediyorum.MobileRite ismi ile sizlerle Dlive platformunda canlı yayın yaparak,güzel içerikler ile oyunlar ile eğlenmeyi tercih ettim.Haricen YouTube platformunda sizlere eğitici,eğlenceli içerikler üreterek hep beraber hem eğlenip hemde mobile dünyasını keşfetmeyi hedefledim. Sadece mobile değil pc oyunları uygulamaları vs. gibi bir çok içerik ile karşınızda olacağım. Instagram üzerinden sizlere güzel çekilişler düzenliyorum.Giyilebilir aksesuarlar oyun kodları gibi bir çok şeyi sizlere hediye ediyorum. Hepiniz ailemize hoş geldiniz. Biz birlikte güzeliz, çünkü sevgi paylaştıkça çoğalır. :)
LENOVO IDEAPAD 330 LAPTOP
İ5 7200U 7.NESİL 2,50GHZ İŞLEMCİ
12 GB 2400 MHZ RAM
NVIDIA GEFORCE MX110 EKRAN KARTI

Rampage RM-K5 Kamuflaj 7.1 KULAKLIK

MİCROSOFT WİRELESS MOUSE

KLAVYE

HUAWEİ MATE20 LİTE TELEFON

SAMSUNG TAB3 TABLET

Arkadaşlar en hassas olduğum konu ailevi değerlerdir. Kısa özet kurallar şöyledir ;

❌Din,dil,ırk,siyaset,taraftarlık kesinlikle yasak.
❌Küfür,hakaret, aşağılayıcı sözler kesinlikle yasak.
❌Başka yayıncılara bulaşmak,küfür, hakaret akla gelebilecek her şey kesinlikle ve kesinlikle yasak kesin ve net değiştirilemez ,değiştirilmesi teklif dahi edilemez.
❌Reklam izinsiz şekilde kesinlikle yasak.
❌Link kesinlikle yasak.
❌Kasa sormak kesinlikle yasak.

İyi Seyirler.
Sevgili dostlar gönlünüzden ne koparsa gönül rahatlığı ile burada tıklayarak bağış yapabilirsiniz. Sponsorumuz olmadığı için tüm gelir sizlere sunulan hediyeler ve işim için harcanıyor. :) Pambığk eller cebe <3
Sevgili dostlar YouTube kanalımıza abone olup zil butonundan bildirimleri açarak diğer içeriklerimizden haberdar olabilir,en önemlisi bana desteğinizi sağlayabilirsiniz. Sizlerin desteği varlığı ve gücü ile güzel işler olacak. Biz beraber güzeliz :)
Sevgili dostlar Instagram hesabımızdan sizlere özel bir çok hediye çekilişlerimiz bulunmakta. Ve çekilişler adaletli olsun dite her şeyi sizlerin gözü önünde canlı yayın açarak yapıyoruz. Bana çıkmaz demeyin sayfamızda iletişime geçtiğimiz kardeşlerimiz ile sohbetler de öne çıkanlar kısmında mevcut. Bol şanslar :)
Sevgili dostlar Facebook üzerinden de sizlerle canlı yayınlarda olacağız. Orada beraber geyik muhabbeti yapacağımız grubunuz olacak mobilerite facebook sayfamıza hepinizi bekleriz. Orada ki kitle ile çok farklı eğleneceğiz güleceğiz :)
Sevgili dostlar öncelikle ücretli abonelikler benim için çok kıymetli. Bunun sebebi de bana göstermiş olduğunuz sevgi ve desteğin sembolü oluşudur. Şimdiden çok teşekkür edip sizlere sevgilerimi iletiyorum :)

Abonelere özel ;

*Özel çekiliş ile hediye oyun kodu ve ürünler
*Discord da rol
*Beraber canlı yayında oyun oynamak sohbet etmek konuk olmak
*Belirli platformlarda yetki vermek
Sevgili dostlar Discord da sizlerle sohbet etmek,duyuruları yapmak,sizlerden bazı kişileri yetkilendirmek için oluşturduğumuz sunucumuz.
Aynı zamanda canlı yayında beraber oyun oynarken sohbet etmek için içeriye davetlisiniz. Hepiniz hoş geldiniz.