teknopanda
Followers · 4
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Zoccoshop, profesyonel oyunculara yönelik dünyaca ünlü markaların ekipmanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye'nin her yerine www.zoccoshop.com ile online olarak satış hizmeti vermektedir. Hızlı kargo, güvenilir ödeme sistemleri ve ilgili satış destek ekibiyle 7/24 hizmetinizdedir.
Merhaba, ben Çağlar. Zocco's Oyun Merkezi ve zoccoshop'ta , sosyal medya,proje yöneticiliği ve Dijital Pazarlama pozisyonunda çalışıyorum. İstanbul'da doğdum ve farklı illerde okullara gittim. Çocukluğumda tanıştığım bilgisayar oyunlarına aşık olup, her bulduğum fırsatta farklı oyunları deneyimlemeyi alışkanlık haline getirdim. Bu kanalda farklı oyunları ve yaptığım işleri sizinle paylaşarak sizlerle zaman geçirmek isterim.

İletişim için; caglardikdere1@gmail.com
Zocco's Oyun Merkezi, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy’de bulunan iki şubesi ve 300+ oyun istasyonu ile amatör ve profesyonel oyunculara 365 gün hizmet vermektedir. Birçok oyun organizasyonu, espor turnuvaları ve fuarlarda yer alan Zocco’s, oyuncuların severek ziyaret ettiği bir buluşma noktasıdır.