theahmethakankara
Last Live 1 month ago
Followers · 72
Streamer is offline
Hakkımda
Merhabalar ben Ahmet Hakan 23 yaşındayım.Doğma büyüme Mersin'liyim :). Akdeniz Üniversitesinde İnşaat Teknolojisi bölümü okudum.Bölümümle hiç alakası olmayan medya-organizasyon-prodüksiyon sektörüyle uzun yıllardır çalışıyorum ve açıkçası çok fazla da ilgim var. Şimdi de buradayım . Umarım eğlenirken sizleri de eğlendirebilirim .
İnstagram
Sosyal medya kullanmayı seviyorum. Aslında bakarsanız bir yandan iş olarak da görüyorum özellikle İNSTAGRAM sayfaları yönetmek ve sosyal medya danışmanlığı yapmak tam bana göre.Fotoğrafa tıklayarak hesabıma gelebilirsiniz.
Twitter
9 yıl önce açtığım bir twitter hesabım var bugünlerde de gündemi takip etmek ve aklıma gelenleri not etmek için kullanıyorum beni oradan da takip edebilirsiniz. Fotoğrafa tıklayarak hesabıma gelebilirsiniz.
Youtube
Yıllaaar yıllar önce başladığım bir youtube serüvenim var aslında ama imkansızlıklardan dolayı bir türlü istikrarlı bir şekilde devam edemedim :( Kim bilir belki de Dlive sayesinde youtube'a da başlarım. Fotoğrafa tıklayarak hesabıma gelebilirsiniz.
Discordssss
Yayınlarda oyunlarda muhabbet için buyrun efenim...Fotoğrafa tıklayarak server'ıma gelebilirsiniz.