thehellboy0
Followers · 236
Last Live 13 hours ago
Subscribe
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Biliyorsunuz ki limonlar işleri büyütmemize yardımcı oluyor :) Şu mübarek arkadaşınıza (bana) limon atarak hem öğrencilik hayatıma hem de kendimi geliştirmemde bana destek ollabilirsiniz :) Ne yalan söyleyeyim desteğe ihtiyacım var. Ancak yine de bunu belirtmemin doğru olacağını düşünmüyorum. Eğer beni desteklersen memnun olurum. Teşekkürler :)
Selamlar :) Ben Süleyman. Namı değer thehellboy0. 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Hatay'da yaşıyorum. Yayınlarımda elimden geldiğince güzel zaman geçirmeye ve sizlerle sohbet etmeye çalışıyorum. Beni limonlar, dondurmalar, elmaslar gibi yöntemlerle destekleyebilirsin :) Bana bağışta bulunacağına ve destekleyeceğine inanıyorum :) Bu şekilde kendimi geliştiriyorum. Teşekkürler :)
Beni Instagram üzerinden Takip Et!
Beni Twitter'dan Takip Et!
Chatte toksik insanlar aramıyoruz. Lütfen aşağıdaki maddelere bir bak:

1- Chatte boş yere küfür etmenin hiçbir anlamı yok. Yeri geldiğinde küfür etmek sorun değildir ancak durduk yere birine küfür etmenin sonucu bandır.

2- Saygılı ol. Chatte herkes birbirine saygılı bir biçimde davranıyo. Eğer saygısızın tekiysen üzgünüm ama chatte yerin yok.

3- Anın tadını çıkarmaya bak ve sadece mutlu ol :) Çünkü bu yayınların amacı sadece keyifli vakit geçirmek :)