thronescool
Followers · 17
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
-Öncelikle merhaba, DLIVE'da yeniyim.
Sene 2000'de, Kocaeli Şehrinde internet kafe kurmamızla beraber bilişim ile iç içe olduk.Komiktir belki,mario, robocop ve mortal kombat oyunlarıyla bu mecralara atılmış, sonrasında Half life, Knight online derken. sene 2008 kafeyi kapattık. Knight online ile kafayı bozmuştuk tabi o vakitler. Buraya oyun hayatımı yazmaktayım, Her oyunun içerisinde olduk. Yıllar geçtikçe, Oyunlar güncellendi, girdik, oynadık. Test ettik.
Yayınlara yeni başladık, çünkü İnternet imkanı yoktu. Şimdi diyenler olur, 2000 den beri Net ile iç içesin, nasıl olmaz. Şöyle olmaz Alt yapı olmaz ise normal olarak yayın için imkanda olmaz.. :D
-
---Konuyu özetle kapatayım. 2013'den beri (Twitch için) Yayıncıları desteklerim, şimdi ise Hem yayın yapıp , hem destek atmaya devam ediyorum.Kategori sayamam, dediğim gibi her oyunun içindeyim. Eğlenceli, komik, her şeyin yerinde güzel olması dileğiyle, iyi seyirler.
--
Knight online =Polemik sevmem,istemem,yaptırmam
--
New platform, New Streamer, SAY Hi!
[Donate]-[Destek]-[Bağış]
Bağış butonu ( 1 ₺ ve üstü yayında görünür )
MOTİVASYON için
--
--
Genellikle Knight Online yayını yapmayı planlıyorum burada.
KO, dışında her türlü oyunun içerisinde varım, Her şey yolunda gider ise diğer oyunlarıda burada sizler ile beraber oynarız.
Her halin, Hayırlısı..
Name: Gürkan
Memleket: Trabzon

LoL'de ''dereceli'' oynamayı, 2017 de Diamond 3 oldukdan sonra bıraktım.
-RU
-TR
-ENG

Yenilik getirmeyi severiz. (REVOLUTİON)
!destek
!discord
!twitch
.