vkasagitar
Last Live 24 days ago
Followers · 0
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
Benimle iletişime geçmek, harika fikirlerinizi benimle paylaşmak için sosyal medya hesaplarımdan ya da mail aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

'' onurbasaran.negentropy@gmail.com ''
Selamlar, ben Onur, 23 Nisan 1997 tarihinde İzmir'de doğdum. Uzun yıllardır oyun oynuyor, müzik yapıyorum. Mühendislik öğrencisiyim. Genel itibariyle bilim, sanat, teknoloji, müzik ve ilham verici fikirler hakkında konuşmaktan, öğrenmekten keyif alıyorum. RPG oyunların çorak topraklarında at sırtında yolculuk etmekten keyif alıyor, fırsat buldukça masaüstü rol yapma oyunları oynuyorum.

Umuyorum ki bu yayınlarda keyifli vakit geçirir, yeni fikirlere ve bilgilere olan açlığımızı hep birlikte gideririz.
Eh uzun süredir müzik yaptığımdan bahsetmişken buraya ne dinlemekten keyif aldığımı ya da ne tür müzik yaptığımı da belirtmeden geçemezdim.

Genellikle rock ve metal müzik dinlemekten keyif alıyorum. Biraz daha özelleştirmek gerekirse klasik rock, psychedelic rock ile bağlarımız oldukça kuvvetli. 80's love ballads, glam & hair ve trash metal derken buraya tek tek yazamayacağım kadar alt başlığa uzanıyor dinleme alışkanlıklarım.

Peki ben mi ne yapıyorum..
'' Melodic Death Metal ''

Spotify vb. dijital platformalardan ''Negentropy''i dinleyebilirsiniz.
Duyuruları ve yayınları kaçırmamak için Discord sunucuma katılabilir, arkadaşlarınız ile keyifli oyun oynayabilir, bizlere salça olabilirsiniz.
Kuralları çok fazla detaylandırmak istemiyorum ancak hep birlikte keyifli zaman geçirmek ve öğrenmek için çıktığımız bu yolculukta lütfen hiç kimseye siber zorbalık yapmamaya özen gösterelim.
Mümkün olduğunca her akşam saat 21.00'da yayında olmaya calışacağım.Normal şartlarda Twitch üzerinde yayın yapıyorum ancak son günlerde oluşan droplar yüzünden 21.00 - 00.30 arası Dlive'da yayında oluyorum. Birçok oyuna şans verip, müzik, gündem, dizi, film ve kitaplara değineceğiz. Şuan için net bir yayın planım bulunmamakta ancak en kısa süre içinde hep beraber bir plan oluşturabiliriz.
ByNoGame üzerinden bana destek olabilirsiniz.