xkarayaman
Last Live 36 minutes ago
Followers · 175
Streamer is offline
LEMON
1
ICE CREAM
10
DIAMOND
100
NINJAGHINI
1,000
NINJET
10,000
HAKKIMDA
Adım sinan 28 yaşındayım iş nedeniyle genelde vaktimi bilgisayar başında geçiriyorum. Cs GO - Overwatch - Knight Online vb. oyunlar oynuyorum.
> **Ekran kartı :** AMD Radeon R9 380
> **Islemci :** i7 6700K 4.00 GHz
> **Ram :** 16 Gb ddr4
> **HDD :** 480 Gb Boktan bi Ssd
> **Klavye :** Çalıntı mekanik (6 tuşu basmıyor)
> **Mouse :** Logitech G502 (cs go oynarken arada kendi silah değiştiriyor yani bayağı akıllı knight online oynarken orta kısımda makro olduğu için kendi kendine flood atıyor :D )
> **Kulaklık :** Logitech G933 wireless 7.1 (artık sadece kabloyla çalışıyor)
> **Monitor :** Hp 27es 7 Ms 60 Hz (adam midden geçtikten 5 dk sonra görebiliyorum )
> **Mouse altlığı :** Corsair (model bilmiyorum amazondan almıştım bayağı ucuza gelmişti ama şimdi yıprandı mouse kaymıyor )
Bildiğiniz PVP serverları unutun. Bir önceki db si yıllarca devam edip devamında oyuncuların oylamasıyla database sıfırlayıp yoluna devam ediyor. Oyun içerisinde 0 yatırımla itemlerinizi yapmanız pk atmanız mümkün. Oyunda sürekli güncellemelerle yenilikler geliyor. Aç - kapat tekrar başka servera geç 0 dan item yap derdinden kurtulmak istiyorsanız oyun oynarken keyif alıp emeklerinizin boşa gitmeyeceği bir PVP oynamak istiyorsanız kesinlikle ApexKO'yu denemelisiniz. Bir an önce ApexKO'da yerinizi almak için üstteki resime tıklamanız yeterli.
Ayrıca ApexKO yeni başlayan kullanıcıların geride kalmaması için destek pakedini ücretsiz olarak veriyor. Eğer doğru olan kararı verdiyseniz yukarıdaki linke tıklayarak yeni gelenler etkinliğine katılıp aşağıdaki eşyaları ücretsiz olarak elde etmeniz mümkün.

3 günlük GOLD Premium (EXP Premium'a eşdeğer fakat flash kullanamazsınız)
3 günlük Cospre armor (HP)
3 günlük 2 adet Pathos Gloves (attack)
3 günlük kanat (HP)
60'ar adet Scroll :
1500 HP
300 AC
ATK+
Speed-UP
1000 adet HP Pot
1000 adet MP Pot
20 saatlik Genie

Ayrıca her pazar yapılan GM kill eventta yayınlarda verilen kodu girerek random item sahibi olabilir ve collection race yarışını tamamlayarak çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz.